LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

2. kārta, 22/04/2017 16:00

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 35
FK Ogre
1
RTU FC/Skonto Academy
0
13Gūtmanis Justs
  • 39'
32Dzelme Kristaps
    5Pihockis Staņislavs
      11Jankovskis Ņikita (C)
        10Shevchenko Vyacheslav
          13Počkajevs Aleksejs
          • 81'
          6Radchenko Ihor
          • 22'
          27Kovaļkovs Igors
          • 46'
          20Sokoļskis Deniss
          • 33'
          3Jurkovs Viktors
            9Rimkus Vits
            • 71'
            15Pavlovskis Pēteris
            • 63'
            7Iaremenko Anton
            • 67'
            21Borovikovs Vadims
            • 46'
            11Makarovs Mihails
            • 55'
            9Morozs Jegors
              8Kondratjevs Andrejs (C)
                19Kubilovičs Valters
                  15Macuks Jurijs
                  • 21'
                  8Petunovs Marks
                    16Ahmetovs Ruslans
                      25Petuhovs Maksims
                      • 47'
                      Rezervisti
                      1Vaņins Edgars
                      • 39'
                      1Pērkons Deniss
                        17Muižnieks Emīls
                        • 71'
                        10Ķiršs Raivis
                        • 46'
                        3Sputajs Ivans
                        • 55'
                        7Udovičenko Marks
                          2Ikstens Oskars
                          • 21'
                          • 81'
                          28Atbashyan Philip Anthony
                          • 83'
                          14Priedēns Kristaps
                            22Cvetanovičs Romens
                            • 46'
                            • 78'
                            • 83'
                            22Fjodorovs Konstantīns
                              5Andersons Krišs
                                23Savčenko Iļja
                                • 81'
                                Galvenais treneris
                                Troickis IgorsMorozs Viktors
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                2 tiesneša asistents: Svipsts Mārtiņš
                                Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                                Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss