LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

4. kārta, 06/05/2017 18:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 80
FK Progress/AFA Olaine
3
FK Staiceles Bebri
1
81Bogdanovs Marks
    1Kārkliņš Andis (C)
      17Strautiņš Edgars
      • 16'
      12Taulavičus Jānis Mariss
        24Petrovs Ņikita
          9Grosbergs Klāvs
            2Ņesterenko Bogdans (C)
            • 40'
            10Līsmanis Ronalds
            • 34'
            20Mironov Andrei
              17Kīns Mārtiņš
                11Maksimenko Anatolijs
                • 65'
                • 87'
                15Sorokins Emīls
                • 83'
                3Gubins Aleksandrs
                • 32'
                • 57'
                • 70'
                18Migliņš Mareks
                • 59'
                10Neverovskis Maksims
                • 82'
                3Smiļģis Toms
                  14Askerov Vugar
                  • 32'
                  8Nazarovs Egils Arturs
                  • 78'
                  6Telešs Dmitrijs
                  • 34'
                  • 90'+3'
                  13Lazdiņš Daniels
                    8Kaļķis Normunds
                    • 75'
                    5Pelēkais Jānis
                    • 67'
                    • 83'
                    Rezervisti
                    1Samharadze Ramini
                      23Miņins Adrians
                        15Gerasimovs Valērijs
                        • 90'+3'
                        14Eglītis Arturs
                        • 83'
                        7Dementjevs Jurijs
                        • 75'
                        16Keišs Markuss
                        • 83'
                        • 86'
                        23Kuznetcov Aleksandr
                        • 32'
                        6Zumbergs Matīss
                        • 78'
                        5Jakušenoks Romans
                        • 82'
                        11Barkovskis Māris
                        • 59'
                        25Višņevskis Aigars
                          19Liepiņš Kārlis Miķelis
                            Galvenais treneris
                            Nesterenko ViktorValaņins Jānis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                            1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                            2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                            Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                            Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs