LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

16. kārta, 19/08/2017 18:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 57
FK Progress/AFA Olaine
4
RTU FC/Skonto Academy
1
81Bogdanovs Marks
    98Orols Frenks Dāvids
      21Baroniņš Voldemārs
      • 47'
      8Petunovs Marks
        15Regža Alekss
        • 22'
        • 46'
        11Jankovskis Ņikita (C)
          17Strautiņš Edgars
            13Kovaļkovs Igors
              4Aleksejevs Jevgēnijs
              • 32'
              5Andersons Krišs
              • 20'
              • 35'
              10Neverovskis Maksims
              • 7'
              23Smuļko Marks
                2Ņesterenko Bogdans
                  18Grjaznovs Aleksejs
                  • 69'
                  5Jakušenoks Romans
                    27Krasivorons Aleksejs
                      20Tkačovs Oļegs
                        2Šeļegovičs Oto
                        • 90'+1'
                        14Malašenoks Oļegs
                        • 33'
                        • 85'
                        7Borovikovs Vadims
                          9Askerov Vugar
                          • 82'
                          • 90'+1'
                          15Bagdasarjans Davids
                          • 56'
                          • 64'
                          Rezervisti
                          16Serdcevs Vjačeslavs
                            26Poļakovs Vladislavs
                              19Liepiņš Kārlis Miķelis
                              • 46'
                              3Šibass Henrijs
                                18Rimkus Vlads
                                • 32'
                                21Rusakovs Jurijs Georgs
                                  25Jirgensons Ričards
                                  • 90'+1'
                                  12Savčenko Iļja
                                  • 64'
                                  7Dementjevs Jurijs
                                  • 85'
                                  22Vilcāns Dāvis
                                  • 90'+1'
                                  24Petrovs Ņikita
                                    4Rosoha Aleksejs
                                    • 69'
                                    30Kizilovs Daniels
                                      Galvenais treneris
                                      Nesterenko Viktor
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                      1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                      2 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                      Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                      Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vladimirs