LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

14. kārta, 27/01/2018 20:00

Salaspils Sporta nams, Salaspils Municipality
Skatītāju skaits: 160
FK Raba
1
FK Nikars
4
21Bondars Aigars
    16Nerets Kaspars
      12Žurovs Kaspars
        20Šķesters-Kambals Renārs
          14Fjodorovs Arturs
            7Seņs Maksims
              23Narčuks Arkādijs
                9Koļesņikovs Artjoms
                  19Šapovalovs Aleksandrs
                    3Aleksejevs Andrejs (C)
                      17Kočerigins Nikolajs
                        5Ikstens Oskars
                          2Čistjakovs Valērijs
                          • 35'
                          10Gomes Silveira Rodrigo
                          • 23'
                          4Rožkovskis Romāns
                            11Avanesovs Igors
                              15Ziļs Andrejs
                                2Pastars Jānis
                                • 20'
                                10Petrenko Sergejs
                                  8Jerofejevs Artūrs
                                    6Auziņš Mārtiņš
                                      14Matjušenko Germans
                                      • 34'
                                      16Zabarovskis Konstantīns
                                        6Alves De Sousa Edigleuson
                                          7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                                            17Zabarovskis Dmitrijs
                                              13Gaļļamovs Dmitrijs
                                                19Soares Alves Nunes Marcelo
                                                • 25'
                                                Galvenais treneris
                                                Alves Duarte Orlando Francisco
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Pirmais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                                Otrais tiesnesis: Utināns Andris
                                                Trešais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                                                Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs
                                                Laika ņēmējs: Debiša Tatjana