LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

2. kārta, 12/04/2018 19:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 140
FK Raba
2
FK Nikars
5
12Žurovs Kaspars
    1Astrahancevs Antons
      21Bondars Aigars
        16Nerets Kaspars
          11Jakovļevs Dmitrijs
          • 17'
          8Jerofejevs Artūrs
            10Fjodorovs Arturs
              14Matjušenko Germans
                14Krasnovs Leons
                  7Seņs Maksims
                  • 23'
                  4Rožkovskis Romāns
                    18Baklanovs Andrejs
                      5Ziļs Andrejs
                        10Gomes Silveira Rodrigo
                        • 7'
                        16Zabarovskis Konstantīns
                        • 19'
                        5Ikstens Oskars
                        • 0'
                        13Gaļļamovs Dmitrijs
                          19Soares Alves Nunes Marcelo
                          • 6'
                          • 8'
                          7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                          • 29'
                          2Pastars Jānis
                            6Auziņš Mārtiņš
                              11Avanesovs Igors
                              • 0'
                              15Soubreira Cardoso Ricardo Cesar
                              • 11'
                              17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                                19Šapovalovs Aleksandrs
                                  6Alves De Sousa Edigleuson
                                    2Korts Rihards
                                      9Koļesņikovs Artjoms
                                        Galvenais treneris
                                        Šketovs ArtursAlves Duarte Orlando Francisco
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Pirmais tiesnesis: Tamulynas Šarūnas
                                        Otrais tiesnesis: Bučinskas Edgaras
                                        Trešais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                        Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss
                                        Laika ņēmējs: Stukovs Uldis