LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

2. kārta, 19/04/2018 20:30

Salaspils Sporta nams, Salaspils Municipality
Skatītāju skaits: 95
FK Raba
3
FK Nikars
4
12Žurovs Kaspars
    1Astrahancevs Antons
    • 13'
    21Bondars Aigars
      20Šķesters-Kambals Renārs
        6Auziņš Mārtiņš
          9Koļesņikovs Artjoms
            16Zabarovskis Konstantīns
              8Jerofejevs Artūrs
              • 36'
              2Korts Rihards
                10Gomes Silveira Rodrigo
                • 49'
                15Soubreira Cardoso Ricardo Cesar
                  6Alves De Sousa Edigleuson
                  • 29'
                  10Fjodorovs Arturs
                    19Soares Alves Nunes Marcelo
                      13Gaļļamovs Dmitrijs
                        7Seņs Maksims
                          7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                          • 13'
                          • 39'
                          2Pastars Jānis
                          • 48'
                          19Šapovalovs Aleksandrs
                            14Matjušenko Germans
                            • 11'
                            14Krasnovs Leons
                              4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                                11Jakovļevs Dmitrijs
                                • 49'
                                11Avanesovs Igors
                                • 2'
                                • 47'
                                9Farias Junior Joao Paulo
                                • 48'
                                17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                                  4Rožkovskis Romāns
                                    5Ikstens Oskars
                                      Galvenais treneris
                                      Šketovs ArtursAlves Duarte Orlando Francisco
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Pirmais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                      Otrais tiesnesis: Utināns Andris
                                      Trešais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                                      Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo
                                      Laika ņēmējs: Stukovs Uldis