LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

8. kārta, 19/11/2018 13:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 120
FK Raba
5
FK Nikars
3
12Žurovs Kaspars
    20Šķesters-Kambals Renārs
      21Bogdanovs Marks
        16Boroda Eduards
          23Komarovs Deniss
            4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
              19Šapovalovs Aleksandrs
              • 0'
              12Boroda Roberts
                3Ahrems Igors
                  14Matjušenko Germans
                    11Strazdiņš Artūrs
                    • 15'
                    18Baklanovs Andrejs
                    • 0'
                    • 13'
                    15Ziļs Andrejs
                    • 14'
                    • 23'
                    9Koļesņikovs Artjoms
                      7Jakovļevs Dmitrijs (C)
                        13Korovins Ņikita
                          14Krasnovs Leons
                          • 17'
                          • 38'
                          5Zabarovskis Konstantīns
                          • 10'
                          • 20'
                          • 38'
                          10Petrenko Sergejs
                            8Zolotuhins Sergejs
                              2Rimkus Vlads
                              • 32'
                              7Seņs Maksims
                              • 35'
                              13Hercbergs Jevgēnijs
                              • 39'
                              17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                              • 38'
                              19Bojārs Mārtiņš
                                3Isajevs Maksims
                                  Galvenais treneris
                                  Šketovs ArtursAlves Duarte Orlando Francisco
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Pirmais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                  Otrais tiesnesis: Utināns Andris
                                  Trešais tiesnesis: Jacevičs Igors
                                  Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                  Laika ņēmējs: Stukovs Uldis