LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

9. kārta, 02/12/2017 14:00

Ogres NSC halle, Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 73
FK Raba
3
VALMIERA GLASS VIA
2
12Žurovs Kaspars
    18Arnavs Elvis
      21Bondars Aigars
        14Bērziņš Ulvis
          23Narčuks Arkādijs
            15Taulavičus Jānis Mariss
              4Rožkovskis Romans
              • 12'
              24Veidemanis Mikus
                13Gaļļamovs Dmitrijs
                  12Pūlis Ingars
                    3Draška Emīls
                    • 4'
                    22Bacis Kaspars
                    • 35'
                    19Šapovalovs Aleksandrs
                      89Nazarovs Egils Arturs
                        5Korts Rihards
                          16Lūsiņš Kristers
                          • 29'
                          10Petrenko Sergejs
                            7Koļesņikovs Maksims (C)
                            • 35'
                            • 38'
                            17Kočerigins Nikolajs
                              3Zvirbulis Kārlis
                                14Krasnovs Leons
                                  19Veinbergs Valdis
                                  • 39'
                                  7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                                    11Rutks Dāvis
                                    • 36'
                                    2Čistjakovs Valērijs
                                    • 29'
                                    20Jaunzems Valts
                                      15Ziļs Andrejs
                                        Galvenais treneris
                                        Šketovs ArtursPūcītis Uldis
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Pirmais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                        Otrais tiesnesis: Suvorovs Mihails
                                        Trešais tiesnesis: Levaškevičs Vitālijs
                                        Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                        Laika ņēmējs: Stukovs Uldis