LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

6. kārta, 21/06/2018 19:30

Alberta Šeibeļa stadions, Riga
Skatītāju skaits: 15
FK Rīnūži / Grifs AG
4
SK Upesciems
1
1Roguļskis Dmitrijs
    1Dreismanis Andris
      2Petrovs Aleksejs
        16Saukums Andis
        • 78'
        22Redkins Sergejs
          7Vecvagars Toms Haralds
            21Uļjanovs Artjoms
            • 45'
            • 78'
            21Avots Jānis
            • 71'
            3Jerikalovs Aleksandrs (C)
              9Čudars Dāvids
              • 67'
              • 71'
              13Makarovs Mihails
                18Zankovskis Gatis
                  6Olehno Iļja
                    6Mazvērsītis Gunārs
                      19Sarapulovs Vadims
                      • 53'
                      12Pilsētnieks Māris
                        9Jakovļevs Dmitrijs
                        • 61'
                        5Lazdiņš Artūrs
                          11Muižnieks Emīls
                          • 10'
                          • 60'
                          13Baranovskis Nauris (C)
                            77Plonskyi Illia
                              20Pokšāns Andžejs
                              • 78'
                              Rezervisti
                              84Vanags Intars
                                19Grīntāls Jorens
                                  14Nagla Pēteris
                                  • 53'
                                  8Bērziņš Andris
                                  • 71'
                                  16Kazarcevs Ruslans
                                    17Idžons Nils
                                    • 71'
                                    18Bļizņuks Pāvels
                                    • 60'
                                    • 70'
                                    15Laizāns Kaspars
                                    • 78'
                                    33Baranovskis Vitālijs
                                      4Fedorovičs Mareks
                                      • 78'
                                      Galvenais treneris
                                      Petrovs AleksejsZankovskis Gatis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                      1 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                      2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs