LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

19. kārta, 01/08/2018 19:30

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 15
FK Salaspils / SK Kengaroos
2
Albatroz SC
3
12Prokopenko Vadym (C)
    12Jesus Teixeira de Souza Rhuan
      16Miheikins Aleksandrs
      • 48'
      2Želudenko Mihails
      • 68'
      18Hladysh Andrii
        8Hercbergs Jevgēnijs
        • 90'
        21Kozlovskis Artjoms
        • 19'
        • 74'
        9Manfrinatti Rodrigo
          89Miņins Vjačeslavs
            3Danga Edgars
              11Iaroslav Sokol
                5Gaļļamovs Dmitrijs
                  22Guļenko Konstantins
                  • 53'
                  4Vinicius Rodrigues de Oliveira
                    2Panfilovs Aleksejs
                      22Pereira Marques Da Silva Rodrigo (C)
                      • 56'
                      10Miheikins Igors
                      • 68'
                      10Grabovskis Reinis
                      • 88'
                      6Krjauklis Rolands
                      • 79'
                      7Pētersons Emīls Jānis
                      • 68'
                      20Siliņš Alens
                      • 59'
                      11Felizardo Ramires Ricardo
                      • 77'
                      Rezervisti
                      15Frolovs Valērijs
                        17Draška Emīls
                        • 68'
                        • 74'
                        17Kuprijanovs Vadims
                        • 68'
                        15Vēzis Sandis
                        • 90'
                        1Vaivods Raivo
                          16Romaņenko Ņikita
                          • 68'
                          19Križanovskis Sebastjans
                          • 48'
                          • 63'
                          14Niklass Edgars
                            23Usmanovs Aleksandrs
                            • 79'
                            • 90'+3'
                            Galvenais treneris
                            Benskis AleksandrsKorabļovs Igors
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                            1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                            2 tiesneša asistents: Stramkaļs Juris