LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

14. kārta, 19/09/2018 18:15

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 30
FK Salaspils / SK Kengaroos
3
Ghetto FC / Gvatar
2
12Prokopenko Vadym (C)
    1Grunte Oskars
      21Kozlovskis Artjoms
      • 80'
      19Grablovskis Raitis
        22Guļenko Konstantins
        • 37'
        • 46'
        13Bairamovs Elmārs
        • 76'
        • 80'
        2Panfilovs Aleksejs
          77Borovikovs Vadims
            8Kondratjevs Andrejs
              15Ibragimovs Asifs
                20Urbanovičs Aleksandrs
                  9Eivazovs Beiraks
                  • 80'
                  19Rogozhkin Yurii
                    7Cvetanovičs Romens
                    • 60'
                    17Kuprijanovs Vadims
                    • 25'
                    91Loginovs Artjoms (C)
                      7Rodionovs Maksims
                      • 70'
                      25Melbārdis Ēriks
                      • 79'
                      • 86'
                      14Hryban Vladyslav
                      • 21'
                      5Kuršs Maksims
                        16Miheikins Aleksandrs
                        • 46'
                        23Šeptuns Iļja
                        • 35'
                        Rezervisti
                        23Usmanovs Aleksandrs
                        • 46'
                        • 88'
                        22Ivanovs Kirils
                          1Havrusevych Yurii
                          • 70'
                          11Gaharija Davids
                          • 80'
                          • 81'
                          10Mukhovykov Anton
                          • 65'
                          21Kokins Kristaps
                            15Frolovs Valērijs
                            • 25'
                            • 65'
                            90Cvetanovičs Karens
                            • 60'
                            9Pavlov Philipp
                            • 46'
                            • 62'
                            33Kuļikovs Ņikita
                            • 80'
                            Galvenais treneris
                            Benskis AleksandrsKuļikovs Ņikita
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                            1 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                            2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                            Delegāts: Rubīns Konstantīns