LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

11. kārta, 20/06/2018 19:30

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 18
FK Salaspils / SK Kengaroos
2
Ogres NSC
3
1Prokopenko Vadym (C)
    1Cinītis Ritvars
      8Kuba Maksym
      • 63'
      11Burmistris Ģirts
      • 90'
      5Mukhovykov Anton
      • 76'
      18Pāviška Linards Roberts
      • 22'
      18Hladysh Andrii
        6Rudzītis Lauris
        • 63'
        4Semekhin Vladyslav
        • 68'
        • 73'
        19Malvess Patriks
          17Kuprijanovs Vadims
          • 46'
          7Rubīns Raivis (C)
            20Siliņš Alens
            • 8'
            • 56'
            13Līcis Kārlis
            • 9'
            • 61'
            9Pavlov Philipp
            • 5'
            2Kumpiņš Staņislavs
              7Rodionovs Maksims
              • 46'
              15Škaunacis Niks Niklāvs
                21Kozlovskis Artjoms
                  17Tumans Ģirts
                  • 64'
                  • 70'
                  19Rogozhkin Yurii
                    12Počs Aigars
                    • 42'
                    • 80'
                    Rezervisti
                    89Miņins Vjačeslavs
                      3Zaļais Kristaps
                      • 63'
                      • 90'+2'
                      3Marynchuk Denys
                      • 76'
                      • 88'
                      10Siliņš Emīls
                      • 80'
                      15Frolovs Valērijs
                        5Mīligs Renārs
                        • 70'
                        11Iaroslav Sokol
                        • 46'
                        9Vārpa Roberts
                        • 90'
                        23Usmanovs Aleksandrs
                        • 56'
                        16Miheikins Aleksandrs
                        • 46'
                        • 83'
                        10Miheikins Igors
                        • 73'
                        • 83'
                        Galvenais treneris
                        Benskis AleksandrsPaškovičs Vladimirs
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                        1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                        2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss