LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

4. kārta, 06/06/2018 19:30

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 15
FK Salaspils / SK Kengaroos
4
SK Upesciems
0
1Prokopenko Vadym (C)
    1Dreismanis Andris
      2Panfilovs Aleksejs
      • 78'
      20Pokšāns Andžejs
      • 82'
      11Iaroslav Sokol
        5Lazdiņš Artūrs
          19Rogozhkin Yurii
          • 46'
          6Mazvērsītis Gunārs
          • 16'
          89Miņins Vjačeslavs
          • 59'
          18Zankovskis Gatis
            8Kuba Maksym
              22Lukaševičs Ivars
                7Rodionovs Maksims
                • 32'
                • 53'
                2Odiņš Oskars
                • 78'
                10Miheikins Igors
                • 53'
                13Baranovskis Nauris (C)
                  16Miheikins Aleksandrs
                  • 62'
                  3Saukums Andis
                  • 71'
                  • 72'
                  22Guļenko Konstantins
                  • 64'
                  21Avots Jānis
                  • 55'
                  23Usmanovs Aleksandrs
                    23Teremko Igors
                      Rezervisti
                      4Semekhin Vladyslav
                      • 59'
                      12Pilsētnieks Māris
                      • 55'
                      3Marynchuk Denys
                      • 78'
                      • 84'
                      14Daugulis Jānis
                      • 72'
                      20Siliņš Alens
                      • 46'
                      17Pisarenoks Ruslans
                      • 82'
                      15Frolovs Valērijs
                      • 62'
                      17Kuprijanovs Vadims
                      • 53'
                      9Pavlov Philipp
                      • 53'
                      • 56'
                      Galvenais treneris
                      Benskis Aleksandrs
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Morozovs Jevgēnijs
                      1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                      2 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards