LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

16. kārta, 19/08/2017 17:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 95
FK Smiltene/BJSS
1
FK Auda
1
95Sausais Dagnis (C)
    22Mežulis Alfrēds
      16Veģeris Eduards
        29Gorkšs Rihards
        • 63'
        4Stūris Artūrs
        • 46'
        11Siksalietis Roberts
          13Rakštelis Mārtiņš
          • 57'
          30Gorkšs Jorens
            26Rozītis Rūdis
              17Tamenieks Silvestrs
              • 75'
              6Deičs Eduards
                23Kalniņš Krists
                • 40'
                8Stīpnieks Eduards
                • 67'
                77Bricis Edgars
                  24Rullis Ričards
                  • 46'
                  8Labanovskis Mareks Matīss
                  • 4'
                  7Puriņš Kristers Aldis
                    3Škirjatovs Igors
                      17Teremko Elvis
                      • 78'
                      34Moncevičs Uģis
                        14Jansons Edgars
                        • 34'
                        • 89'
                        89Skābardis Juris
                          Rezervisti
                          1Mežulis Toms
                            1Vītiņš Ēriks
                              9Gaigals Dāvis
                              • 46'
                              7Ivakins Ņikita
                              • 40'
                              10Rozītis Kārlis
                              • 78'
                              6Dzikovičs Rihards
                              • 75'
                              19Putrālis Reinis
                              • 46'
                              22Emulovs Eduards
                              • 89'
                              5Kuprišs Kristaps
                                Galvenais treneris
                                Rozītis AndisKalns Jurģis
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                1 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                2 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                Ceturtais tiesnesis: Zaharčukovs Andrejs
                                Tiesnešu inspektors: Pukijāns Jānis