LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

10. kārta, 17/06/2017 14:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 100
FK Smiltene/BJSS
0
FK Progress/AFA Olaine
4
95Sausais Dagnis (C)
    81Bogdanovs Marks
      8Stīpnieks Eduards
      • 76'
      11Maksimenko Anatolijs
      • 67'
      23Priede Jānis
        17Strautiņš Edgars
          6Deičs Eduards
            14Askerov Vugar
            • 31'
            • 41'
            • 65'
            26Rozītis Rūdis
            • 58'
            5Jakušenoks Romans
            • 64'
            16Veģeris Eduards
            • 55'
            2Ņesterenko Bogdans (C)
            • 2'
            4Stūris Artūrs
              10Neverovskis Maksims
                24Rullis Ričards
                  4Aleksejevs Jevgēnijs
                  • 46'
                  9Gaigals Dāvis
                  • 34'
                  • 34'
                  15Regža Alekss
                  • 68'
                  17Teremko Elvis
                  • 23'
                  • 34'
                  26Ždaņko Vladislavs
                  • 75'
                  19Putrālis Reinis
                  • 23'
                  3Gubins Aleksandrs
                  • 72'
                  Rezervisti
                  1Mežulis Toms
                    1Samharadze Ramini
                      2Klots Reinholds
                      • 55'
                      19Liepiņš Kārlis Miķelis
                      • 75'
                      11Paeglis Mairis
                      • 58'
                      6Telešs Dmitrijs
                      • 46'
                      10Rozītis Kārlis
                      • 76'
                      8Kaļķis Normunds
                        14Jansons Edgars
                          12Arājs Sandis
                          • 72'
                          21Baroniņš Voldemārs
                          • 64'
                          7Dementjevs Jurijs
                          • 67'
                          Galvenais treneris
                          Rozītis AndisNesterenko Viktor
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                          1 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                          2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                          Ceturtais tiesnesis: Sēja Edijs
                          Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims