LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

10. kārta, 17/06/2017 14:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 100
FK Smiltene/BJSS
0
FK Progress/AFA Olaine
4
95Sausais Dagnis (C)
    81Bogdanovs Marks
      26Rozītis Rūdis
      • 58'
      11Maksimenko Anatolijs
      • 67'
      19Putrālis Reinis
      • 23'
      14Askerov Vugar
      • 31'
      • 41'
      • 65'
      23Priede Jānis
        15Regža Alekss
        • 68'
        8Stīpnieks Eduards
        • 76'
        4Aleksejevs Jevgēnijs
        • 46'
        4Stūris Artūrs
          26Ždaņko Vladislavs
          • 75'
          17Teremko Elvis
          • 23'
          • 34'
          5Jakušenoks Romans
          • 64'
          16Veģeris Eduards
          • 55'
          2Ņesterenko Bogdans (C)
          • 2'
          9Gaigals Dāvis
          • 34'
          • 34'
          17Strautiņš Edgars
            6Deičs Eduards
              3Gubins Aleksandrs
              • 72'
              24Rullis Ričards
                10Neverovskis Maksims
                  Rezervisti
                  1Mežulis Toms
                    1Samharadze Ramini
                      14Jansons Edgars
                        7Dementjevs Jurijs
                        • 67'
                        10Rozītis Kārlis
                        • 76'
                        8Kaļķis Normunds
                          11Paeglis Mairis
                          • 58'
                          12Arājs Sandis
                          • 72'
                          2Klots Reinholds
                          • 55'
                          6Telešs Dmitrijs
                          • 46'
                          21Baroniņš Voldemārs
                          • 64'
                          19Liepiņš Kārlis Miķelis
                          • 75'
                          Galvenais treneris
                          Rozītis AndisNesterenko Viktor
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                          1 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                          2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                          Ceturtais tiesnesis: Sēja Edijs
                          Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims