LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

24. kārta, 14/10/2017 14:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 69
FK Smiltene/BJSS
4
FK Staiceles Bebri
3
95Sausais Dagnis (C)
  • 75'
19Kārkliņš Andis
    2Klots Reinholds
      2Bērziņš Audris
      • 62'
      24Rullis Ričards
      • 62'
      • 71'
      8Nazarovs Egils Arturs
      • 76'
      10Rozītis Kārlis
      • 25'
      • 82'
      5Pelēkais Jānis
      • 90'+3'
      13Rakštelis Mārtiņš
      • 54'
      • 73'
      12Taulavičus Jānis Mariss
        26Rozītis Rūdis
        • 41'
        13Lazdiņš Daniels
          9Gaigals Dāvis
            4Lapss Jānis
            • 29'
            • 58'
            14Jansons Edgars
            • 64'
            10Līsmanis Ronalds
            • 76'
            7Puriņš Kristers Aldis
            • 60'
            11Grāveris Kalvis (C)
            • 80'
            • 82'
            6Deičs Eduards
              14Strokšs Mārtiņš
                8Stīpnieks Eduards
                  9Grosbergs Klāvs
                    Rezervisti
                    1Mežulis Toms
                    • 75'
                    31Miņins Adrians
                      5Kuprišs Kristaps
                      • 73'
                      15Sorokins Artūrs Emīls
                      • 58'
                      • 73'
                      15Dūmiņš Raimonds
                      • 60'
                      • 89'
                      6Zumbergs Matīss
                      • 90'+3'
                      21Ābols Elvis
                      • 41'
                      18Migliņš Mareks
                      • 76'
                      18Siliņš Valters Valts
                      • 64'
                      17Ustrisovs Lotārs
                      • 62'
                      16Talcis Artūrs Rainers
                      • 76'
                      Galvenais treneris
                      Rozītis AndisValaņins Jānis
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                      1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                      2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                      Ceturtais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                      Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vladimirs