LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

25. kārta, 21/10/2017 14:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 78
FK Smiltene/BJSS
1
Preiļu BJSS
1
95Sausais Dagnis (C)
    1Pankovs Deniss
      9Gaigals Dāvis
      • 76'
      11Babris Matīss
      • 59'
      2Klots Reinholds
        2Reinis Valters
        • 77'
        8Stīpnieks Eduards
          7Caics Aigars
            6Deičs Eduards
              8Jubels Aleksandrs
              • 29'
              13Rakštelis Mārtiņš
                9Zeps Rinalds
                  21Ābols Elvis
                    14Trūps Aleksandrs
                    • 83'
                    10Rozītis Kārlis
                    • 54'
                    20Babris Miks
                      14Jansons Edgars
                      • 46'
                      4Bulmeisters Jānis
                        15Dūmiņš Raimonds
                          18Pastars Renārs
                          • 67'
                          24Rullis Ričards
                          • 88'
                          10Putāns Rolands (C)
                          • 26'
                          Rezervisti
                          1Mežulis Toms
                            22Piļāns Rihards
                              17Teremko Elvis
                              • 54'
                              3Upenieks Kristaps
                                23Priede Jānis
                                  15Džeriņš Guntis
                                    18Siliņš Valters Valts
                                      21Sondors Mārtiņš
                                        7Puriņš Kristers Aldis
                                        • 46'
                                        • 66'
                                        • 85'
                                        Galvenais treneris
                                        Rozītis Andis
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                        1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                        2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                        Ceturtais tiesnesis: Sēja Edijs
                                        Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo