LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

7. kārta, 02/06/2018 17:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 189
FK Smiltene/BJSS
2
Rēzeknes FA/BJSS
2
1Mežulis Toms
    25Maslobojevs Aleksejs
      5Kuprišs Kristaps
      • 88'
      8Borisovs Dmitrijs
      • 43'
      • 81'
      7Puriņš Kristers Aldis
      • 5'
      • 70'
      • 81'
      9Dobratuļins Ņikita
      • 33'
      • 60'
      13Rakštelis Mārtiņš
        29Vjalkins Edgars
          8Apsītis Ralfs
            11Jegorovs Egīls
            • 75'
            24Rullis Ričards
              17Sprukts Žanis
                6Deičs Eduards
                  10Silagailis Guntars (C)
                    9Gaigals Dāvis (C)
                    • 45'
                    13Ivenkovs Pēteris
                      2Klots Reinholds
                        15Mozgovoy Ivan
                          26Rozītis Rūdis
                            32Markušins Maksims
                            • 70'
                            17Teremko Elvis
                              7Rogozins Andrejs
                                Rezervisti
                                16Putrālis Olafs
                                • 88'
                                22Kļaviņš Uģis
                                  18Siliņš Valters Valts
                                  • 81'
                                  6Korsaks Žanis
                                  • 75'
                                  10Rozītis Kārlis
                                    21Silovs Dmitrijs
                                      11Akmins Ralfs
                                        18Galajs Armans
                                          4Stūris Artūrs
                                            23Priede Jānis
                                              Galvenais treneris
                                              Dūmiņš RaimondsKurbatovs Kirils
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                              1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                              2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                              Ceturtais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                                              Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo