LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

22. kārta, 30/09/2017 15:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 100
FK Smiltene/BJSS
2
RTU FC/Skonto Academy
4
95Sausais Dagnis (C)
  • 33'
98Orols Frenks Dāvids
    13Rakštelis Mārtiņš
    • 62'
    27Počkajevs Aleksejs
      7Puriņš Kristers Aldis
      • 33'
      12Savčenko Iļja
      • 45'+3'
      10Rozītis Kārlis
      • 69'
      7Vasiļjevs Maksims
      • 80'
      14Jansons Edgars
      • 56'
      • 84'
      10Grjaznovs Aleksejs
      • 6'
      • 33'
      • 48'
      6Deičs Eduards
        24Vilcāns Dāvis
          16Veģeris Eduards
          • 33'
          5Andersons Krišs
            9Gaigals Dāvis
            • 68'
            19Rosoha Aleksejs
            • 33'
            • 75'
            21Ābols Elvis
              13Kovaļkovs Igors
              • 8'
              • 87'
              8Stīpnieks Eduards
                11Jankovskis Ņikita (C)
                • 24'
                • 33'
                24Rullis Ričards
                  25Hudihs Ņikita
                  • 81'
                  Rezervisti
                  5Kuprišs Kristaps
                  • 84'
                  4Rusakovs Jurijs Georgs
                    1Mežulis Toms
                      23Smuļko Marks
                      • 75'
                      23Priede Jānis
                      • 62'
                      30Livšics Daniels
                      • 80'
                      2Klots Reinholds
                      • 68'
                      28Pētersons Emīls Jānis
                        17Boļšakovs Ņikita
                          35Bagdasarjans Tigrans
                          • 81'
                          Galvenais treneris
                          Rozītis AndisZeiberliņš Armands
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Puriņš Ingus
                          1 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                          2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                          Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                          Tiesnešu inspektors: Pukijāns Jānis