LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

13. kārta, 11/08/2018 16:00

Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions, Smiltene Municipality
Skatītāju skaits: 96
FK Smiltene/BJSS
1
SK Super Nova
6
1Mežulis Toms
    23Serdcevs Vjačeslavs
      9Gaigals Dāvis (C)
      • 31'
      • 51'
      4Avdejevs Vadims
        11Akmins Ralfs
        • 32'
        • 57'
        10Skorikovs Deniss
        • 58'
        2Klots Reinholds
          30Štrauss Gatis
          • 21'
          • 66'
          3Veģeris Eduards
          • 89'
          14Stradiņš Deniss
          • 54'
          • 65'
          14Zariņš Dairis
          • 62'
          77Strautiņš Edgars
            17Teremko Elvis
            • 73'
            18Nagamatsu Shuma
              6Deičs Eduards
              • 45'+2'
              • 68'
              11Perepļotkins Andrejs (C)
              • 73'
              • 77'
              26Rozītis Rūdis
                8Pelcis Daniels
                • 77'
                18Siliņš Valters Valts
                  21Kārkliņš Edgars
                  • 26'
                  • 33'
                  • 84'
                  5Kuprišs Kristaps
                    3Deaks Oskars
                    • 70'
                    Rezervisti
                    16Putrālis Olafs
                    • 57'
                    1Balodis Patriks
                      20Sorokins Artūrs Emīls
                      • 62'
                      28Keirāns Ruslans
                      • 77'
                      15Eberhards Renārs
                      • 73'
                      98Troickis Artjoms
                        19Sprukulis Austris
                        • 65'
                        9Kuzmin Dzmitry
                        • 58'
                        26Višņevskis Aigars
                        • 70'
                        17Lamša Toms
                        • 77'
                        Galvenais treneris
                        Rozītis AndisKalns Jurģis
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                        1 tiesneša asistents: Gudermanis Haralds
                        2 tiesneša asistents: Tatriks Raimonds
                        Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                        Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs