LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

1. kārta, 14/04/2017 15:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 80
FK Staiceles Bebri
0
BFC Daugavpils
2
1Kārkliņš Andis
    1Vlasovs Aleksandrs
      17Kīns Mārtiņš
        18Ivanovs Deniss
          10Līsmanis Ronalds
            4Litvinskis Dmitrijs (C)
              7Apsītis Ralfs
              • 46'
              7Ševčuks Iļja
              • 90'
              11Grāveris Kalvis
                13Ivanovs Aleksandrs
                  4Lapss Jānis
                    5Sokolovs Jurijs
                      12Taulavičus Jānis Mariss (C)
                      • 90'+1'
                      6Dubrovskis Vitālijs
                      • 68'
                      5Pelēkais Jānis
                      • 87'
                      11Žaldovskis Ričards
                      • 35'
                      • 77'
                      9Grosbergs Klāvs
                        10Urbāns Edgars
                        • 64'
                        14Strokšs Mārtiņš
                        • 17'
                        9Skrebels Raivis
                          13Lazdiņš Daniels
                            15Volkovs Vladimirs
                            • 9'
                            • 68'
                            Rezervisti
                            23Miņins Adrians
                              22Dubodelovs Ivans
                                3Zāmuels Marks
                                  8Bovins Elvis
                                  • 77'
                                  18Migliņš Mareks
                                    3Borisovs Edgars
                                      6Keišs Markuss
                                      • 87'
                                      17Deružinskis Marks
                                      • 68'
                                      16Zumbergs Matīss
                                        16Šeršņevs Sandis
                                        • 90'
                                        8Nazarovs Egils Arturs
                                        • 46'
                                        12Rakeļs Ņikita
                                        • 64'
                                        15Talcis Artūrs Rainers
                                          14Snarskis Armands
                                            Galvenais treneris
                                            Valaņins JānisPogodins Sergejs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                            1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                            2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                                            Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                            Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo