LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

20. kārta, 06/10/2018 16:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 40
FK Staiceles Bebri
0
BFC Daugavpils / Progress
5
31Kārkliņš Andis
    1Dubodelovs Ivans
    • 88'
    4Lapss Jānis
    • 74'
    27Zalaks Verners
    • 80'
    • 82'
    14Strokšs Mārtiņš
      18Kouadio Alain Cedric Herve
      • 30'
      • 72'
      • 90'+2'
      3Smiļģis Toms
        3Iļjins Kirils
        • 53'
        • 78'
        19Lazdiņš Daniels
          9Askerov Vugar
          • 68'
          6Višņakovs Jurijs
            8Skrebels Raivis (C)
            • 46'
            11Grāveris Kalvis (C)
            • 73'
            20Lebamba Stanislav
              8Petrivs Artūrs
              • 24'
              7Cucurs Dāvis
                10Līsmanis Ronalds
                • 80'
                • 90'
                19Afanasjevs Valerijs
                  7Talcis Ingus
                  • 73'
                  • 77'
                  17Magrins Roberts
                    17Ustrisovs Lotārs
                    • 62'
                    • 84'
                    30Sokolovs Jurijs
                      Rezervisti
                      23Apiņš Rinalds
                        22Žadanovs Daniils
                        • 88'
                        15Jansons Andis
                        • 77'
                        11Žaldovskis Ričards
                        • 46'
                        18Migliņš Mareks
                        • 84'
                        24Carmona Munoz Naisir
                        • 68'
                        • 75'
                        2Ģērmanis Nauris
                        • 73'
                        15Sibirjanovs Dainis
                        • 78'
                        • 84'
                        12Zeltiņš Emīls
                        • 90'
                        5Ivanovs Edgars
                          10Amaral de Oliveira Junior Marcio
                            4Borisovs Edgars
                            • 82'
                            Galvenais treneris
                            Valaņins JānisMorozs Viktors
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                            1 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                            2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                            Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                            Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss