LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

8. kārta, 10/06/2018 18:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 65
FK Staiceles Bebri
1
FK Auda
1
1Kārkliņš Andis
    22Mežulis Alfrēds
      20Lācis Kārlis
        5Truņins Pāvels
          10Līsmanis Ronalds
            77Bricis Edgars
            • 89'
            6Višņakovs Jurijs
            • 37'
            • 45'
            11Kim Yeon Wang
            • 76'
            11Grāveris Kalvis (C)
              23Ivakins Ņikita
                8Petrivs Artūrs
                • 32'
                10Pihockis Staņislavs
                  2Savinovs Mārcis
                    4Apsītis Jānis
                      3Smiļģis Toms
                      • 73'
                      • 83'
                      8Labanovskis Mareks Matīss
                      • 30'
                      15Sijāts Oskars
                      • 57'
                      29Gorkšs Rihards
                        4Lapss Jānis
                          7Misjuks Grigorijs
                          • 12'
                          9Savinovs Māris
                          • 78'
                          30Gorkšs Jorens (C)
                          • 73'
                          Rezervisti
                          31Šležs Daniels
                            1Puriņš Ritvars
                              14Strokšs Mārtiņš
                              • 57'
                              • 76'
                              31Tretjakovs Vladislavs
                                5Pelēkais Jānis
                                  28Zemītis Dairis
                                    18Migliņš Mareks
                                      15Kirillovs Daniels
                                        13Lazdiņš Daniels
                                        • 83'
                                        27Baško Matīss
                                          21Ģērmanis Nauris
                                            19Myshei Serhii
                                              17Ustrisovs Lotārs
                                                14Bukšs Mārtiņš
                                                  Galvenais treneris
                                                  Valaņins JānisŠtrubo Eduards
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Bačuks Andris
                                                  1 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                                                  2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                                  Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                                  Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis