LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

3. kārta, 30/04/2017 18:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 75
FK Staiceles Bebri
1
FK Ogre
1
1Kārkliņš Andis
    1Vaņins Edgars
      17Kīns Mārtiņš
        12Sokoļskis Deniss
          12Taulavičus Jānis Mariss
            14Priedēns Kristaps
              2Bērziņš Audris
              • 22'
              8Kondratjevs Andrejs (C)
              • 82'
              18Migliņš Mareks
              • 90'+1'
              10Shevchenko Vyacheslav
              • 66'
              8Nazarovs Egils Arturs
                4Garbar Oleksandr
                  13Lazdiņš Daniels
                    6Radchenko Ihor
                    • 48'
                    10Līsmanis Ronalds
                    • 53'
                    5Muižnieks Emīls
                    • 63'
                    9Grosbergs Klāvs
                    • 85'
                    15Macuks Jurijs
                      14Strokšs Mārtiņš (C)
                        17Pihockis Staņislavs
                          4Lapss Jānis
                          • 14'
                          11Makarovs Mihails
                          • 77'
                          Rezervisti
                          31Miņins Adrians
                            13Gūtmanis Justs
                              15Apiņš Rinalds
                                9Ahmetovs Ruslans
                                  3Smiļģis Toms
                                  • 22'
                                  • 71'
                                  2Fjodorovs Konstantīns
                                    6Zumbergs Matīss
                                      7Iaremenko Anton
                                      • 66'
                                      16Keišs Markuss
                                      • 90'+1'
                                      3Sputajs Ivans
                                      • 63'
                                      • 90'+1'
                                      11Grāveris Kalvis
                                        Galvenais treneris
                                        Valaņins JānisTroickis Igors
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Bačuks Andris
                                        1 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                                        2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                                        Ceturtais tiesnesis: Veide Jānis
                                        Tiesnešu inspektors: Piskunovs Anatolijs