LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

18. kārta, 22/09/2018 17:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 52
FK Staiceles Bebri
0
JDFS Alberts
1
31Kārkliņš Andis
    1Sausais Dagnis
      14Strokšs Mārtiņš
        2Roderts Fricis (C)
          15Jansons Andis
            3Grotāns Haralds
              11Grāveris Kalvis
              • 66'
              23Pūce Mārcis
                9Savinovs Māris (C)
                  6Buivids Ričards
                  • 90'+2'
                  6Višņakovs Jurijs
                    9Brīvers Artis
                    • 25'
                    20Lācis Kārlis
                      15Kreicers Renārs
                        7Talcis Ingus
                        • 71'
                        10Remess Mārtiņš
                        • 76'
                        5Pelēkais Jānis
                        • 46'
                        11Kubilovičs Valters
                        • 73'
                        4Lapss Jānis
                        • 32'
                        19Dīriķis Jānis Aigars
                        • 63'
                        2Savinovs Mārcis
                          4Zakreševskis Ronalds
                            Rezervisti
                            23Šležs Daniels
                              12Bareika Kristaps
                                19Apiņš Rinalds
                                  8Pulks Ernests
                                  • 63'
                                  18Migliņš Mareks
                                  • 71'
                                  7Strautmanis Kārlis
                                  • 73'
                                  13Lazdiņš Daniels
                                  • 66'
                                  17Miķelsons Viesturs
                                  • 90'+2'
                                  21Ģērmanis Nauris
                                  • 46'
                                  Galvenais treneris
                                  Valaņins JānisZakreševskis Arturs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                  1 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                                  2 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                  Ceturtais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                  Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors