LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

16. kārta, 08/09/2018 17:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 51
FK Staiceles Bebri
0
RTU FC/Skonto Academy
6
1Kārkliņš Andis
    1Barakov Bogdan
      15Sijāts Oskars
        30Ķipsts Roberts
        • 85'
        11Grāveris Kalvis (C)
          12Silva Lelis Leonardo
            13Lazdiņš Daniels
            • 69'
            7Lukin Gleb
            • 82'
            4Lapss Jānis
            • 40'
            • 44'
            4Juhņevičs Ņikita
              10Līsmanis Ronalds
              • 79'
              10Grjaznovs Aleksejs
              • 80'
              16Butovskis Kirils
              • 80'
              22Dobrecovs Devids
              • 25'
              • 25'
              • 90'
              5Jansons Andis
              • 46'
              11Jankovskis Ņikita (C)
              • 44'
              14Strokšs Mārtiņš
                19Bāliņš Klāvs
                • 47'
                20Lācis Kārlis
                • 44'
                • 75'
                27Vilcāns Dāvis
                • 38'
                2Savinovs Mārcis
                  18Pačko Ņikita
                  • 62'
                  Rezervisti
                  17Cābelis Kristers
                    13Kizilovs Daniels
                    • 90'
                    7Talcis Ingus
                    • 46'
                    2Šeļegovičs Oto
                    • 85'
                    21Ģērmanis Nauris
                    • 44'
                    8Petunovs Marks
                    • 62'
                    19Apiņš Rinalds
                    • 80'
                    • 90'+1'
                    23Smuļko Marks
                    • 80'
                    • 82'
                    3Smiļģis Toms
                    • 79'
                    15Livšics Daniels
                    • 82'
                    • 87'
                    Galvenais treneris
                    Valaņins JānisPoļakovs Nikolajs
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Bačuks Andris
                    1 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                    2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                    Ceturtais tiesnesis: Zamurs Raitis
                    Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss