LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

23. kārta, 07/10/2017 14:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 30
FK Staiceles Bebri
1
RTU FC/Skonto Academy
3
1Kārkliņš Andis
    98Orols Frenks Dāvids
      5Ustrisovs Lotārs
      • 43'
      7Vasiļjevs Maksims
      • 85'
      9Grosbergs Klāvs
        8Vilcāns Dāvis
          13Lazdiņš Daniels
            3Šibass Henrijs
              12Taulavičus Jānis Mariss
                4Rusakovs Jurijs Georgs
                  10Līsmanis Ronalds
                  • 90'
                  11Grjaznovs Aleksejs (C)
                    11Grāveris Kalvis (C)
                    • 22'
                    5Andersons Krišs
                      8Nazarovs Egils Arturs
                        23Smuļko Marks
                        • 29'
                        • 69'
                        14Strokšs Mārtiņš
                          35Bagdasarjans Tigrans
                          • 34'
                          • 39'
                          • 76'
                          15Sorokins Emīls
                            22Hudihs Ņikita
                              18Migliņš Mareks
                              • 80'
                              27Počkajevs Aleksejs
                                Rezervisti
                                31Miņins Adrians
                                  12Pētersons Emīls Jānis
                                  • 85'
                                  6Zumbergs Matīss
                                  • 90'
                                  30Boļšakovs Ņikita
                                  • 76'
                                  16Talcis Artūrs Rainers
                                  • 80'
                                  7Cābelis Kristers
                                    Galvenais treneris
                                    Valaņins JānisZeiberliņš Armands
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                    1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                    2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                    Ceturtais tiesnesis: Dirnēns Ralfs
                                    Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors