LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

26. kārta, 28/10/2017 14:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 35
FK Staiceles Bebri
0
Valmiera Glass ViA
6
1Miņins Adrians
  • 90'
16Arnavs Elvis
  • 46'
4Lapss Jānis
    4Ērglis Mārcis (C)
    • 64'
    11Grāveris Kalvis (C)
      22Sietinsons Elmārs
      • 46'
      9Grosbergs Klāvs
        10Lūsiņš Kristers
        • 46'
        10Līsmanis Ronalds
          6Savaļnieks Niks
          • 55'
          • 68'
          17Ustrisovs Lotārs
          • 77'
          20Jaunzems Valts
            7Kārkliņš Andis
            • 67'
            9Zvirbulis Kārlis
            • 46'
            8Nazarovs Egils Arturs
            • 62'
            18Cipe Roberts Rainers
            • 6'
            12Taulavičus Jānis Mariss
              21Dubovs Alvis
                14Strokšs Mārtiņš
                • 83'
                5Zariņš Dairis
                • 65'
                5Pelēkais Jānis
                • 54'
                3Miķelsons Madis Oskars
                  Rezervisti
                  23Šležs Daniels
                  • 90'
                  1Ribaks Kaspars
                  • 46'
                  6Zumbergs Matīss
                  • 83'
                  27Jaunzems Alvis
                  • 46'
                  • 74'
                  15Sorokins Artūrs Emīls
                  • 67'
                  12Treimanis Ģirts
                  • 65'
                  13Lazdiņš Daniels
                    23Bankavs Artūrs
                    • 46'
                    • 84'
                    16Talcis Artūrs Rainers
                    • 77'
                    11Dubro Mārtiņš
                    • 46'
                    18Migliņš Mareks
                    • 62'
                    • 63'
                    Galvenais treneris
                    Valaņins JānisĒrglis Gatis
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                    1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                    2 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                    Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                    Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs