LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

26. kārta, 28/10/2017 14:00

MTC ''Staicele'', Staicele
Skatītāju skaits: 35
FK Staiceles Bebri
0
VALMIERA GLASS VIA
6
1Miņins Adrians
  • 90'
16Arnavs Elvis
  • 46'
11Grāveris Kalvis (C)
    3Miķelsons Madis Oskars
      14Strokšs Mārtiņš
      • 83'
      21Dubovs Alvis
        4Lapss Jānis
          9Zvirbulis Kārlis
          • 46'
          10Līsmanis Ronalds
            5Zariņš Dairis
            • 65'
            7Kārkliņš Andis
            • 67'
            4Ērglis Mārcis (C)
            • 64'
            8Nazarovs Egils Arturs
            • 62'
            22Sietinsons Elmārs
            • 46'
            12Taulavičus Jānis Mariss
              6Savaļnieks Niks
              • 55'
              • 68'
              9Grosbergs Klāvs
                10Lūsiņš Kristers
                • 46'
                17Ustrisovs Lotārs
                • 77'
                20Jaunzems Valts
                  5Pelēkais Jānis
                  • 54'
                  18Cipe Roberts Rainers
                  • 6'
                  Rezervisti
                  23Šležs Daniels
                  • 90'
                  1Ribaks Kaspars
                  • 46'
                  13Lazdiņš Daniels
                    27Jaunzems Alvis
                    • 46'
                    • 74'
                    6Zumbergs Matīss
                    • 83'
                    11Dubro Mārtiņš
                    • 46'
                    15Sorokins Emīls
                    • 67'
                    12Treimanis Ģirts
                    • 65'
                    18Migliņš Mareks
                    • 62'
                    • 63'
                    23Bankavs Artūrs
                    • 46'
                    • 84'
                    16Talcis Artūrs Rainers
                    • 77'
                    Galvenais treneris
                    Valaņins JānisĒrglis Gatis
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                    1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                    2 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                    Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                    Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs