LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

5. kārta, 25/01/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FK Tukums 2000/TSS
1
BFC Daugavpils
3
71Balceris Rihards
    1Kokotins Niks
      1Kangars Ralfs
        12Šelkovskis Aleksejs
          4Anmanis Kaspars (C)
            25Ivanovs Raivo Dāniels
              7Mīļais Daniels
                10Molotkovs Deniss
                  91Grīslis Toms Kristians
                    3Surmovičs Deniss
                      19Labrencis Mārtiņš Matīss
                        8Timofejevs Vladislavs
                          11Cvetkovs Viktors
                            5Kudeļkins Aleksejs
                              9Leja Ronalds
                              • 50'
                              18Petriks Salvis
                              • 48'
                              99Penkevics Kristers
                                19Ziļs Marks
                                  16Bečers Reinis
                                    11Čemis Vladislavs
                                      18Salmiņš Rūdolfs
                                        21Stumbiņš Raivis
                                        • 31'
                                        • 43'
                                        12Pūce Niks Saimons
                                          23Rodčenko Maksims
                                            21Reingolcs Rūdolfs
                                              30Sokolovs Vlads
                                                10Lipskis Artis
                                                  9Pavļukevičs Daniils
                                                    20Rakuls Dmitrijs (C)
                                                      15Kirikovs Artjoms
                                                        4Miņins Jevgenijs
                                                          99Raščevskis Oļģerts
                                                            Galvenais treneris
                                                            Lapsa AndrejsPogodins Sergejs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                                            1 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs
                                                            2 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs