LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

8. kārta, 06/06/2018 14:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 25
FK Tukums 2000/TSS
0
BFC Daugavpils
1
1Čevers Leonards
    12Maksimovs Maksims
      17Ūdris Renards
        1Ērglis Artūrs
          19Mūrnieks Artūrs
            2Mihaļcovs Gļebs
              4Ošis Edvards Eduards
                19Buks Rainers
                  13Jansons Kristaps
                    15Ešenvalds Edgars (C)
                      11Ūzis Kristaps Kārlis
                        8Buls Edgars
                          21Puzānovs Kristaps
                            18Bobičs Arturs
                            • 58'
                            10Štāls Martins
                              9Lizunovs Valerijs
                                40Atligins Iļja
                                  14Timšāns Mairis
                                    8Ozols Mārtiņš
                                      3Haritonovs Markuss
                                        5Anševics Eduards
                                          7Volosovs Timurs
                                          • 16'
                                          6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                          • 47'
                                          5Rodevičs Devids
                                            16Romanovs Renārs
                                              10Samohvalovs Artjoms
                                                15Bormanis Dāvis
                                                  16Horobrijs Daniils
                                                    12Ādamsons Rihards
                                                      4Stivriņš Juliāns
                                                        3Kurtišs Toms
                                                          11Baško Ralfs
                                                            17Kokins Olivers Otto
                                                              6Žars Danils
                                                                Galvenais treneris
                                                                Grudcins ArtjomsŽavoronkovs Vladimirs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                                                1 tiesneša asistents: Strautiņš Aivars
                                                                2 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls