LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

3. kārta, 23/05/2018 16:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 20
FK Tukums 2000/TSS
0
FA Ventspils
2
71Ādamsons Rihards
    1Kušnirenko Edvins Vladimirs (C)
      1Čevers Leonards
        7Kančs Kristaps
          8Ozols Mārtiņš
            9Fedoruks Ņikita
              21Puzānovs Kristaps
                3Semeško Maksims
                  4Ošis Edvards Eduards
                    14Āboliņš Artūrs
                      19Mūrnieks Artūrs
                        12Karpovs Nikita
                          15Bormanis Dāvis
                            19Suhanovs Daniils
                            • 15'
                            • 46'
                            5Anševics Eduards
                              5Ņikiferovičs Aleksejs
                                13Jansons Kristaps
                                  25Kronis Ernests
                                    6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                      30Krjukovs Ņikita
                                        16Romanovs Renārs
                                          15Poderenko Ņikita
                                            17Ūdris Renards
                                              8Voļevačs Ņikita
                                                3Kurtišs Toms
                                                  4Rudenko Dmitrijs
                                                    7Besikirskis Kaspars
                                                      10Jurevičs Andrejs
                                                        10Štāls Martins
                                                          40Atligins Iļja
                                                            11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                              Galvenais treneris
                                                              Grudcins ArtjomsCekanavičius Saulius
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Strautiņš Aivars
                                                              1 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls
                                                              2 tiesneša asistents: Sarva Andris