LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

1. kārta, 24/09/2018 17:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 34
FK Tukums 2000/TSS
0
FA Ventspils
2
1Čevers Leonards
    1Kušnirenko Edvins Vladimirs (C)
      17Ūdris Renards
        19Semeško Maksims
          13Jansons Kristaps
            11Viļumovs Klāvs
            • 13'
            • 69'
            4Ošis Edvards Eduards
              16Šteins Andris
                11Ūzis Kristaps Kārlis
                  2Cekanavičius Artūras
                    8Ozols Mārtiņš
                      10Jurevičs Andrejs
                        6Krieviņš Kristaps Kārlis
                          14Āboliņš Artūrs
                            5Anševics Eduards
                              9Fedoruks Ņikita
                                19Mūrnieks Artūrs
                                  4Rudenko Dmitrijs
                                    15Bormanis Dāvis
                                      28Ņikiferovičs Aleksejs
                                        10Štāls Martins
                                        • 28'
                                        7Kančs Kristaps
                                          Rezervisti
                                          71Ādamsons Rihards
                                            25Kronis Ernests
                                              3Kurtišs Toms
                                                30Krjukovs Ņikita
                                                  40Atligins Iļja
                                                    8Voļevačs Ņikita
                                                      7Besikirskis Kaspars
                                                        12Karpovs Nikita
                                                          18Stempers Rihards
                                                            Galvenais treneris
                                                            Lapsa AndrejsCekanavičius Saulius
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Botošs Ruslans
                                                            1 tiesneša asistents: Strautiņš Aivars
                                                            2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors