LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

16. kārta, 08/09/2018 17:00

Tukuma pilsētas stadions, Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 146
FK Tukums 2000/TSS
3
FK Auda
2
71Misa Adrians
  • 32'
89Mežulis Alfrēds
    11Blumers Einārs
      77Bricis Edgars
        19Kuznetsov Stanislav
        • 78'
        11Kim Yeon Wang
        • 86'
        15Ostrovskis Viesturs
        • 46'
        4Apsītis Jānis
        • 62'
        • 70'
        25Pilāts Pāvels
        • 59'
        23Ivakins Ņikita
        • 23'
        • 64'
        7Kalnciems Rinalds
        • 36'
        • 58'
        31Tretjakovs Vladislavs
        • 86'
        21Krūmiņš Krists
          29Gorkšs Rihards
          • 43'
          13Aizgrāvis Toms (C)
          • 28'
          28Enjo Kensuke
          • 66'
          3Pirtskhalava Irakli
            30Gorkšs Jorens (C)
            • 74'
            6Reingolcs Rūdolfs
            • 30'
            5Truņins Pāvels
              4Terentiev Vladyslav
                8Labanovskis Mareks Matīss
                  Rezervisti
                  1Križanovskis Artjoms
                  • 32'
                  2Puriņš Ritvars
                    5Ozols Atis
                    • 46'
                    27Tamenieks Silvestrs
                    • 86'
                    10Anmanis Kaspars
                      17Ivanovs Pāvels
                      • 64'
                      • 72'
                      9Leja Ronalds
                        14Kirillovs Daniels
                        • 70'
                        20Bērziņš Raivis
                          7Amdurs Dāvids
                          • 86'
                          18Salmiņš Rūdolfs
                            18Zemītis Dairis
                            • 66'
                            16Havrylychev Valerii
                            • 78'
                            15Baško Matīss
                              Galvenais treneris
                              Lapsa AndrejsŠtrubo Eduards
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                              1 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs
                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                              Ceturtais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                              Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris