LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

1. kārta, 15/04/2017 15:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 100
FK Tukums 2000/TSS
1
FK Ogre
1
71Misa Adrians
    13Gūtmanis Justs
      23Joksts Sandijs
      • 65'
      14Priedēns Kristaps
        16Svarens Nils
          8Kondratjevs Andrejs (C)
          • 83'
          7Kalnciems Rinalds
          • 83'
          17Muižnieks Emīls
            2Gailis Kristaps
              15Macuks Jurijs
                88Aizgrāvis Toms (C)
                • 18'
                20Sokoļskis Deniss
                  8Novgorodskis Dmitrijs
                  • 39'
                  22Fjodorovs Konstantīns
                  • 31'
                  9Joksts Edijs
                    6Radchenko Ihor
                      11Vilmanis Kristaps
                        11Makarovs Mihails
                        • 35'
                        18Krūmiņš Krists
                        • 46'
                        4Garbar Oleksandr
                        • 45'+2'
                        • 75'
                        • 90'+2'
                        17Ādamsons Alvis
                        • 70'
                        10Shevchenko Vyacheslav
                        • 53'
                        Rezervisti
                        1Lāža Tomass
                          16Vaņins Edgars
                            14Bērziņš Raivis
                              3Sputajs Ivans
                              • 35'
                              15Balodis Roberts
                                5Pihockis Staņislavs
                                • 31'
                                19Švāns Kristers Eduards
                                • 70'
                                7Iaremenko Anton
                                • 53'
                                22Rustamov Sardor
                                • 46'
                                • 52'
                                21Korns Mareks
                                  5Jaudzems Edvards
                                    Galvenais treneris
                                    Lapsa AndrejsTroickis Igors
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                    1 tiesneša asistents: Bucis Armands
                                    2 tiesneša asistents: Roga Gunārs
                                    Ceturtais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                    Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims