LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

11. kārta, 08/08/2018 15:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 27
FK Tukums 2000/TSS
0
FS METTA
2
71Ādamsons Rihards
    13Oļesovs Arturs Arnolds
      16Romanovs Renārs
        1Parfjonovs Ņikita
          17Ūdris Renards
            26Aizpurietis Emīls
              8Ozols Mārtiņš
                27Eglītis Raivo
                  4Ošis Edvards Eduards
                    24Šits Dario (C)
                      21Puzānovs Kristaps
                        23Neimanis Kārlis
                          5Anševics Eduards
                            11Pašņevs Ņikita
                              7Besikirskis Kaspars
                                7Eglītis Marts
                                  15Bormanis Dāvis
                                  • 12'
                                  12Desainis Indriķis Jūlijs
                                    40Atligins Iļja
                                      14Melnis Bruno
                                      • 50'
                                      19Mūrnieks Artūrs
                                        47Mičulis Edgars
                                          13Jansons Kristaps
                                            35Zariņš Gustavs
                                              11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                44Būmanis Rihards
                                                  3Kurtišs Toms
                                                    55Atars Kristers
                                                      6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                                        4Krauklis Markuss Oto
                                                          10Štāls Martins
                                                          • 48'
                                                          15Grimze Markuss
                                                            Galvenais treneris
                                                            Grudcins ArtjomsGoba Jānis
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Strautiņš Aivars
                                                            1 tiesneša asistents: Vītolnieks Andis
                                                            2 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls