LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

4. kārta, 06/05/2017 15:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 90
FK Tukums 2000/TSS
1
Grobiņas SC
4
71Misa Adrians
    31Sopots Gļebs
      21Vītolnieks Raivis
        5Kupčs Arturs
        • 73'
        8Novgorodskis Dmitrijs
          2Dobrecovs Devids
          • 21'
          • 32'
          2Gailis Kristaps
            13Jēkabsons Jānis
              7Kalnciems Rinalds
                14Simsons Artis
                • 79'
                22Rustamov Sardor
                • 75'
                8Freimanis Edgars
                • 75'
                16Svarens Nils
                • 79'
                11Gucs Toms
                • 70'
                18Krūmiņš Krists
                • 46'
                6Teretenko Jurijs
                  88Aizgrāvis Toms (C)
                  • 69'
                  15Jēkabsons Emīls
                    17Ādamsons Alvis
                    • 46'
                    10Stankus Ariks (C)
                      9Joksts Edijs
                        18Gulbis Krists Kristers
                          Rezervisti
                          1Lāža Tomass
                            4Haļuto Ņikita
                            • 79'
                            4Mūrnieks Edgars
                            • 79'
                            19Nicis Valdis
                            • 70'
                            • 72'
                            5Jaudzems Edvards
                              20Sāmietis Raimonds
                              • 73'
                              19Švāns Kristers Eduards
                              • 46'
                              10Miškins Artis
                              • 75'
                              15Balodis Roberts
                              • 46'
                              Galvenais treneris
                              Lapsa AndrejsDobrecovs Viktors
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                              1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                              2 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                              Ceturtais tiesnesis: Ķere Mareks
                              Tiesnešu inspektors: Pukijāns Jānis