LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

5. kārta, 02/05/2018 18:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 25
FK Tukums 2000/TSS
1
JFC Skonto
3
1Čevers Leonards
    1Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
      71Ādamsons Rihards
        16Millers Siliņš Emīls Martins
          37Stupmanis Roberts Miķelis
            40Fokins Danila
            • 42'
            9Prančs Jēkabs Krists
              34Upmalis Roberts
                13Jansons Kristaps
                  6Belovs Aleksandrs
                  • 62'
                  16Romanovs Renārs
                    3Zaicevs Artjoms
                      21Puzānovs Kristaps
                      • 37'
                      99Kamskovs Māris
                        6Krieviņš Kristaps Kārlis
                          20Vissarionovs Artjoms
                          • 6'
                          • 22'
                          40Atligins Iļja
                            2Muradjans Armans
                            • 67'
                            88Pulkstenis Roberts
                              14Gandlers Artjoms
                                3Kurtišs Toms
                                  17Vostrikovs Andrejs (C)
                                    17Ūdris Renards
                                      19Kozeļko Aleksandrs
                                        5Anševics Eduards
                                          7Matajevs Andrejs
                                            8Ozols Mārtiņš
                                              21Boroduška Ēriks
                                                4Ošis Edvards Eduards
                                                  12Gorjačko Dmitrijs
                                                    19Mūrnieks Artūrs
                                                      4Presņakovs Artjoms
                                                        15Bormanis Dāvis
                                                          11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                            Galvenais treneris
                                                            Grudcins ArtjomsŠarando Aleksejs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                                            1 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls
                                                            2 tiesneša asistents: Strautiņš Aivars