LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

2. kārta, 17/01/2018 11:45

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FK Tukums 2000/TSS
1
Riga FC
2
1Grīgs Jurģis
    1Cereņja Artūrs
      5Cibikins Edgars
        17Samharadze Edžus
          15Cinis Kristers
            11Kļimovs Ņikita (C)
              8Ozols Mārtiņš
                14Pedelis Eduards
                • 50'
                41Burka Ralfs
                  7Kozincevs Markuss
                    88Kūla Kristers Horens
                      31Mihailovs Vladislavs
                        99Penkevics Kristers
                          18Donchenko Nikita
                            26Riekstiņš Kristians
                              96Basjura Fabjens Nikita
                                21Puzānovs Kristaps
                                  2Šarigins Ņikita
                                    6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                    • 29'
                                    13Gailītis Ronalds
                                      4Ošis Edvards Eduards
                                        15Švābe Kristers Kārlis
                                          19Mūrnieks Artūrs
                                            8Zaharovs Antons
                                              13Jansons Kristaps
                                                5Gražis Aļģirdas
                                                  24Feldmanis Reinis
                                                    22Šteingolds Deniels
                                                      7Mīļais Daniels (C)
                                                      • 37'
                                                      4Seļivjorstovs Vladislavs
                                                        2Auniņš Mareks
                                                          10Sirbu Dans
                                                            16Višņakovs Aleksandrs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Lapsa AndrejsKožans Sergejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                              1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris