LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

9. kārta, 16/04/2018 17:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 35
FK Tukums 2000/TSS
0
Riga FC
3
1Grīgs Jurģis
    16Višņakovs Aleksandrs
      71Ādamsons Rihards
        2Šarigins Ņikita
        • 53'
        38Langermanis Grāvis Markuss
          15Švābe Kristers Kārlis
            2Auniņš Mareks
              8Zaharovs Antons
                41Burka Ralfs
                  1Cereņja Artūrs
                    24Feldmanis Reinis
                      5Gražis Aļģirdas
                      • 12'
                      • 20'
                      • 56'
                      19Mūrnieks Artūrs
                        31Mihailovs Vladislavs
                        • 37'
                        22Kovaļovs Mārtiņš
                          4Seļivjorstovs Vladislavs
                            5Cibikins Edgars
                              14Pedelis Eduards
                                6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                  39Martinovičs Maksims
                                    8Ozols Mārtiņš
                                      13Gailītis Ronalds
                                        88Kūla Kristers Horens
                                          11Kļimovs Ņikita
                                            99Penkevics Kristers
                                              22Šteingolds Deniels
                                                21Puzānovs Kristaps
                                                  19Rezņikovs Baruhs (C)
                                                  • 42'
                                                  4Ošis Edvards Eduards
                                                    9Dudarenko Dmitrijs
                                                      7Mīļais Daniels
                                                        10Sirbu Dans
                                                          13Jansons Kristaps
                                                            7Kozincevs Markuss
                                                              18Donchenko Nikita
                                                                Galvenais treneris
                                                                Grudcins ArtjomsKožans Sergejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                                                1 tiesneša asistents: Strautiņš Aivars
                                                                2 tiesneša asistents: Sarva Andris