LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

2. kārta, 24/01/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FK Tukums 2000/TSS
1
Rīgas Futbola skola
4
71Balceris Rihards
    1Vilkovs Sergejs
      1Kangars Ralfs
        12Sokolovs Maksims
          11Cvetkovs Viktors
            7Trjahovs Daniils
            • 39'
            9Leja Ronalds
            • 33'
            21Kazaks Krišjānis
              7Mīļais Daniels
                4Meļņiks Deniss (C)
                  91Grīslis Toms Kristians
                    5Bāliņš Krists
                      16Bečers Reinis
                      • 40'
                      2Boļšakovs Igors
                        19Labrencis Mārtiņš Matīss
                          13Matvejevs Ivans
                          • 34'
                          99Penkevics Kristers
                            18Butorins Artjoms
                              21Reingolcs Rūdolfs
                                9Cvetkovs Gļebs
                                • 30'
                                4Anmanis Kaspars
                                • 14'
                                • 41'
                                8Zamullo Artjoms
                                • 36'
                                10Lipskis Artis
                                  3Vorančuks Vladislavs
                                    18Salmiņš Rūdolfs
                                      14Guļijevs Damirs
                                        12Pūce Niks Saimons
                                          19Čukarins Jevgenijs
                                            16Zālītis Juris
                                              10Griškovs Guntis
                                                22Gorodnickis Artūrs
                                                • 12'
                                                Galvenais treneris
                                                Lapsa AndrejsStradiņš Aleksandrs
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis