LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

5. kārta, 09/09/2018 12:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 23
FK Tukums 2000/TSS
0
Rīgas Futbola skola
0
1Čevers Leonards
    1Maculevičs Konstantīns
      8Ozols Mārtiņš
        25Raizers Dmitrijs
          21Puzānovs Kristaps
            2Ilenāns Kristiāns
              5Anševics Eduards
              • 53'
              7Morozs Iļja
                19Mūrnieks Artūrs
                  17Penka Ričards
                    15Bormanis Dāvis
                      9Vīksna Aivars (C)
                        17Ūdris Renards
                          8Grīnbergs Marats
                            4Ošis Edvards Eduards
                              6Žaleiko Gļebs
                                11Ūzis Kristaps Kārlis
                                  4Gorodņickis Roberts
                                    6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                      21Kadikovs Luka
                                        13Jansons Kristaps
                                          15Markuševskis Artjoms
                                            Rezervisti
                                            71Ādamsons Rihards
                                              30Rusiņš Marks
                                                10Štāls Martins
                                                  5Pumpurs Mārtiņš
                                                    40Atligins Iļja
                                                      10Aleksejevs Aleksandrs
                                                        3Kurtišs Toms
                                                          18Fedotovs Ralfs
                                                            9Prančs Jēkabs Krists
                                                              16Kuzņecovs Roberts
                                                                11Trefilovs Vadims
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Lapsa AndrejsKohans Dmitrijs
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Strautiņš Aivars
                                                                  1 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls
                                                                  2 tiesneša asistents: Misa Kristers