LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

20. kārta, 06/10/2018 14:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 132
FK Tukums 2000/TSS
1
RTU FC/Skonto Academy
2
71Misa Adrians
    1Orols Frenks Dāvids
      21Krūmiņš Krists
      • 46'
      19Bāliņš Klāvs
        25Pilāts Pāvels
        • 90'+2'
        8Petunovs Marks (C)
          17Švāns Kristers Eduards
          • 75'
          4Juhņevičs Ņikita
          • 34'
          19Kuznetsov Stanislav
          • 69'
          23Smuļko Marks
          • 70'
          11Blumers Einārs
            15Livšics Daniels
              14Mukins Vladimirs
                21Krasivorons Aleksejs
                  5Ozols Atis
                    22Dobrecovs Devids
                    • 26'
                    • 90'+1'
                    7Kalnciems Rinalds
                      30Ķipsts Roberts
                        13Aizgrāvis Toms (C)
                        • 76'
                        12Silva Lelis Leonardo
                          3Pirtskhalava Irakli
                          • 90'+1'
                          27Vilcāns Dāvis
                          • 27'
                          Rezervisti
                          1Križanovskis Artjoms
                            13Kizilovs Daniels
                            • 90'+1'
                            15Ostrovskis Viesturs
                            • 46'
                            16Havrylychev Valerii
                            • 69'
                            9Leja Ronalds
                            • 75'
                            • 89'
                            18Salmiņš Rūdolfs
                              20Bērziņš Raivis
                                6Reingolcs Rūdolfs
                                • 76'
                                Galvenais treneris
                                Lapsa Andrejs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                Ceturtais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris