LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

8. kārta, 03/06/2017 15:00

Tukuma pilsētas stadions, Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 101
FK Tukums 2000/TSS
3
RTU FC/Skonto Academy
1
71Misa Adrians
    32Dzelme Kristaps
      88Aizgrāvis Toms (C)
      • 77'
      27Počkajevs Aleksejs
      • 69'
      7Kalnciems Rinalds
        3Jurkovs Viktors
        • 24'
        11Vilmanis Kristaps
          7Borovikovs Vadims
            14Ozols Atis
            • 46'
            12Savčenko Iļja
            • 84'
            8Novgorodskis Dmitrijs
            • 21'
            • 88'
            22Atbashyan Philip Anthony
            • 39'
            17Ādamsons Alvis
            • 74'
            30Soloveičiks Vladislavs
              2Gailis Kristaps
                15Pavlovskis Pēteris
                  21Vītolnieks Raivis
                  • 82'
                  13Kovaļkovs Igors
                  • 70'
                  15Balodis Roberts
                  • 90'+2'
                  2Bagdasarjans Davids
                    22Rustamov Sardor
                    • 87'
                    11Jankovskis Ņikita (C)
                      Rezervisti
                      1Nikolajevs Viesturs
                        98Pērkons Deniss
                          4Mūrnieks Edgars
                          • 90'+2'
                          20Kubilovičs Valters
                            10Miškins Artis
                            • 87'
                            18Morozs Jegors
                            • 39'
                            18Krūmiņš Krists
                            • 74'
                            5Andersons Krišs
                              23Korns Mareks
                                23Smuļko Marks
                                • 84'
                                9Joksts Edijs
                                • 46'
                                35Ķiršs Raivis
                                • 69'
                                8Petunovs Marks
                                • 24'
                                Galvenais treneris
                                Lapsa AndrejsMorozs Viktors
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                Ceturtais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims