LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

3. kārta, 18/01/2018 10:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
FK Tukums 2000/TSS
0
SK Super Nova
2
1Grīgs Jurģis
    36Iesalnieks Niks
      88Kūla Kristers Horens
        23Skugarevs Dmitrijs
          15Cinis Kristers
            31Butāns Markuss
              24Feldmanis Reinis
                33Kauliņš Ričards
                  26Riekstiņš Kristians
                    4Druzenko Artjoms
                    • 33'
                    • 45'
                    4Ošis Edvards Eduards
                    • 33'
                    10Zelmanis Rolands
                      99Penkevics Kristers
                        8Godiņš Kristians
                          2Auniņš Mareks
                            21Brigzna Kārlis
                              21Puzānovs Kristaps
                                5Cīrulis Jegors
                                  7Mīļais Daniels
                                    40Krancmanis Arturs
                                      13Jansons Kristaps
                                      • 32'
                                      22Žabins Leonards
                                        5Cibikins Edgars
                                          2Kuzmins Ņikita
                                            6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                              69Šusts Jēkabs-Māris
                                                8Ozols Mārtiņš
                                                  24Raginskis Daniels
                                                    41Burka Ralfs
                                                      29Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
                                                        12Cīrulis Matīss Ričards
                                                          11Janišs Ādams
                                                            Galvenais treneris
                                                            Lapsa AndrejsKalns Jurģis
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                            1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                            2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita