LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

2. kārta, 11/04/2018 16:30

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 30
FK Tukums 2000/TSS
3
SK Super Nova
1
12Ādamsons Rihards
    99Pērkons Endijs Miervaldis
      1Čevers Leonards
        0Mūrnieks Rainers
          3Kurtišs Toms
            22Žabins Leonards (C)
              9Prančs Jēkabs Krists
                40Sterkins Daniels
                  40Atligins Iļja
                  • 15'
                  12Cīrulis Matīss Ričards
                    37Stupmanis Roberts Miķelis
                      23Brakovskis Dāvis
                        21Puzānovs Kristaps
                        • 43'
                        • 44'
                        13Siņakovs Ņikita
                          16Romanovs Renārs
                            8Godiņš Kristians
                            • 65'
                            10Štāls Martins
                              7Filipsons Bruno
                                2Stakāns Matīss
                                • 33'
                                47Sejāns Artūrs
                                  15Bormanis Dāvis
                                    72Šēpers Kristaps
                                      8Ozols Mārtiņš
                                        31Kazaks Reinis
                                          13Jansons Kristaps
                                            35Šeps Daniels
                                              6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                                9Moiseikins Dmitrijs
                                                  4Ošis Edvards Eduards (C)
                                                  • 62'
                                                  17Kārkliņš Mareks
                                                    88Pulkstenis Roberts
                                                      19Mūrnieks Artūrs
                                                        Galvenais treneris
                                                        Grudcins ArtjomsEižvertiņš Artūrs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                                        1 tiesneša asistents: Strautiņš Aivars
                                                        2 tiesneša asistents: Vītolnieks Andis