LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

3. kārta, 20/09/2018 16:00

Tukuma pils. stad. māksl. lauk., Tukums Municipality
Skatītāju skaits: 25
FK Tukums 2000/TSS
1
SK Super Nova
1
1Čevers Leonards
    98Pērkons Endijs Miervaldis
      15Bormanis Dāvis
        22Žabins Leonards
        • 60'
        21Puzānovs Kristaps
        • 19'
        72Šēpers Kristaps
          6Krieviņš Kristaps Kārlis
          • 46'
          • 70'
          69Šusts Jēkabs-Māris
            5Anševics Eduards
              47Sejāns Artūrs
                10Štāls Martins
                  17Kārkliņš Mareks
                    17Ūdris Renards
                      40Sterkins Daniels
                        19Mūrnieks Artūrs
                          12Cīrulis Matīss Ričards
                            13Jansons Kristaps
                              64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                8Ozols Mārtiņš
                                  11Janišs Ādams
                                  • 46'
                                  • 66'
                                  4Ošis Edvards Eduards
                                  • 39'
                                  18Jakubovskis Roberts
                                    Rezervisti
                                    40Atligins Iļja
                                      7Filipsons Bruno
                                        9Prančs Jēkabs Krists
                                          8Godiņš Kristians
                                          • 43'
                                          3Kurtišs Toms
                                            76Gorbaņs Maksims
                                              11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                77Moiseikins Dmitrijs
                                                  71Ādamsons Rihards
                                                    24Paeglis Aleksis
                                                      23Brakovskis Dāvis
                                                        31Ušpelis Artis
                                                          Galvenais treneris
                                                          Lapsa AndrejsEižvertiņš Artūrs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Strautiņš Aivars
                                                          1 tiesneša asistents: Zaļkalns Emīls
                                                          2 tiesneša asistents: Misa Kristers