LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

1. kārta, 22/09/2018 16:00

Valkas pilsētas stadions, Valka Municipality
Skatītāju skaits: 80
FK Valka
3
DSVK Traktors
0
1Buiko Aleksis
    5Būmanis Arnis
      17Bukulds Jānis Pauls
      • 67'
      2Bisenieks Jānis
        9Veide Ronaldo
        • 55'
        23Ramiņš Matīss
        • 46'
        20Visockis Eduards
          72Smilškalns Ģirts
          • 53'
          • 60'
          15Jurģis Jānis
          • 84'
          51Vizulis Valdis
            4Maļcevs Klaids
              30Šlesers Edijs
                11Freimanis Sandis Elvis
                  8Sprancis Ģirts
                  • 90'+2'
                  7Kārkliņš Agnis (C)
                  • 90'+3'
                  • 90'+3'
                  3Podnieks Lauris
                    10Teters Roberts
                    • 51'
                    • 79'
                    10Skroderis Jānis (C)
                      3Lukovskis Ivars
                      • 46'
                      99Buļs Edgars
                      • 46'
                      2Jaunslavietis Matīss
                      • 46'
                      21Sondors Pauls
                        Rezervisti
                        14Puriņš Kārlis
                        • 84'
                        37Akmentiņš Māris
                        • 46'
                        8Putniņš Aldis
                        • 46'
                        17Ozoliņš Jurģis
                        • 60'
                        12Zauska Krišjānis
                          15Ermičs Aivars
                          • 46'
                          21Cibuļskis Mareks
                          • 55'
                          25Raiskums Ingars
                            35Rožlapa Gatis
                            • 67'
                            5Šilaus Dins
                            • 46'
                            Galvenais treneris
                            Zālītis Artūrs
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Veide Jānis
                            1 tiesneša asistents: Riekstiņš Tomass Ralfs
                            2 tiesneša asistents: Veide Roberts Jānis