LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2018 3.posms

3. kārta, 19/09/2018 16:00

O/C "Ventspils" stadions, Ventspils
Skatītāju skaits: 579
FK Ventspils
2
RFS
1
88Meļņičenko Vitālijs
  • 90'+3'
1Ikstens Kaspars
    23Mandzhgaladze Giuli
      8Fertovs Aleksandrs
        44Filimonov Artem
          36Solovjovs Aleksandrs
          • 19'
          9Pavlov Vasilii
          • 13'
          • 69'
          10Kļuškins Gļebs
          • 64'
          10Tīdenbergs Eduards
            14Marusych Maksym
              31Bulvītis Nauris (C)
              • 90'
              4Dubra Kaspars (C)
              • 89'
              2Jagodinskis Vitālijs
              • 36'
              80Ribeiro Dantas Elivelto
              • 67'
              11Alfa Abdullahi
              • 65'
              32Platonov Dzmitry
                3Žuļevs Vadims
                  26Isajevs Vjačeslavs
                  • 46'
                  22Neziri Medjit
                  • 60'
                  2Sorokins Vladislavs
                  • 32'
                  14Tālbergs Raens
                  • 71'
                  3Sandokhadze Nika
                    Rezervisti
                    1Uvarenko Maksims
                      30Grigorjevs Dmitrijs
                        55Burykin Kirill
                        • 60'
                        13Kazačoks Jevgeņijs
                          33Monteiro Batista Helio
                            11Savaļnieks Roberts
                            • 32'
                            • 82'
                            15Aiyegun Tosin
                              23Vachiberadze Beka
                              • 46'
                              20Wome Sename Dove
                              • 69'
                              19Jaudzems Artis
                                8Rugins Ritvars
                                  7Sikharulidze Irakli
                                  • 67'
                                  25Mordatenko Anastasijs
                                  • 71'
                                  16Shergelashvili Lasha
                                    Galvenais treneris
                                    Vukićević DejanDambrauskas Valdas
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                    1 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                    2 tiesneša asistents: Tatriks Raimonds
                                    Ceturtais tiesnesis: Treimanis Andris
                                    Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss