LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13A

9. kārta, 11/06/2018 15:30

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
FS Metta-2005
3
JFC Skonto
5
24Zaharovs Agris
    1Šemetovs Ruslans
      77Jesse Hugo
        10Pastors Ēriks
          9Jēkabsons Klāvs
            11Kravčeņa Artūrs
              27Lazdāns Linards
                13Ruskulis Ričards
                  98Motiļs Sergejs
                  • 19'
                  18Murauskis Ņikita
                    21Hibšmanis Viestards Gustavs
                      12Golovičers Ivans
                        18Ardons Markuss
                          16Povars Daniels
                            22Sajenko Edgars (C)
                            • 30'
                            • 40'
                            14Mauliņš Rūdolfs
                              11Romanovs Kristaps
                                2Martinovičs Akims
                                  3Kapaklis Kārlis Martins
                                    5Manija Klimentijs
                                      28Sakne Emīls
                                        7Morozovs Iļja
                                          19Mihejevs Dilans
                                            21Boroduška Ēriks
                                            • 32'
                                            • 44'
                                            6Atars Pauls
                                              25Hudožitkins Vladimirs
                                              • 26'
                                              31Pakulis Ralfs
                                                20Vissarionovs Artjoms (C)
                                                • 20'
                                                • 53'
                                                7Mežsargs Kristiāns
                                                  3Milevičs Jevgeņijs
                                                    25Godiņš Gustavs
                                                      13Baumanis Renē
                                                        30Strupišs Kristaps
                                                          Galvenais treneris
                                                          Mihelsons ĢirtsKorabļovs Igors
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps