LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

9. kārta, 15/07/2018 15:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 25
FS Metta
0
AFA Olaine
1
1Siņutkina Laura
    55Mandrika Agnese
      10Lipšāne Amēlija
      • 51'
      6Sazanova Linda
        2Kazlauska Linda
          13Čižova Jeļizaveta
            9Šilova Alīna (C)
            • 57'
            9Ņevedomska Darja
            • 61'
            11Treimane Nelle
              2Kozlova Anžela
              • 34'
              15Arzubova Jevgēnija
                7Borovska Emīlija
                • 65'
                16Fjodorova Anastasija
                  4Stivriška Aija (C)
                    14Sniedzīte Rebeka
                      5Osiņina Lana
                      • 38'
                      • 84'
                      96Rungule Elīza Elizabete
                      • 71'
                      3Ļebedeva Anžela
                      • 78'
                      99Sondore Laura
                        15Petuhova Aļona
                        • 43'
                        17Pozņiaka Ketija Karmena
                          11Voitehovich Daria
                            Rezervisti
                            8Mežecka Fanija
                              1Mūrniece Diāna
                                29Tihomirova Adriana Nikola
                                  17Poņatovska Anna
                                  • 78'
                                  23Polka Līva
                                    21Starikova Marija
                                    • 61'
                                    7Daņilova Katrīna
                                    • 51'
                                    10Maļčikova Liāna
                                    • 65'
                                    12Zankovska Tīna
                                    • 71'
                                    8Evertovska Everita
                                      22Sidere Patrīcija Enia
                                        Galvenais treneris
                                        Vāciete LieneMihaļkovs Jevgēņijs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Svarinskis Igors
                                        1 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis
                                        2 tiesneša asistents: Gutāns Raitis